poniedziałek, 15 kwietnia 2013

4. Zakochaj sie w Swingu!

Z ogromną radością po krótce opiszę Wam jedno z wydarzeń w którym miałyśmy przyjemność ostatnio uczestniczyć. W ubiegłą sobotę odbyła się druga z cyklu, retro - impreza o wdzięcznym tytule 'Zakochaj się w Swingu' w warszawskiej klubokawiarni Sztuki & Sztuczki. Pierwsze wydanie, które miało miejsce miesiąc temu cieszyło się taką popularnością, że organizatorzy postanowili zamienić je w cały, comiesięczny cykl.


źródło: http://swingout.pl/

Klimat imprez nawiązuje do kultury i rozrywki z  lat 30 i 40 nowojorskiego Harlemu i kręci się wokół tańca - ojca późniejszych tańców swingowych - LINDY HOP. Jeżeli ktoś ma ochotę przenieść się choć na parę godzin w inne czasy i pobujać się w rytm muzyki, której nie usłyszy w radio - to wydarzenie jest dla niego stworzone. Dodatkową atrakcją tego wieczoru był jazzowy zespół z przepięknym męskim i damskim wokalem: Mark Shepherd Swing Quartet with Joanna Morea, półgodzinne warsztaty z Lindy Hop prowadzone przez wspaniałych instruktorów: Kasię i Michała ze Studio Tańca Swingowego SWINGOUT.PL a także studio fryzur i dziewczyny ze SWINGOUT.PL, które czarowały wszechstronnymi umiejętnościami. 


Zapraszam na krótką relacja fotograficzną z najciekawszymi ujęciami:
Na sam koniec zostawiam Was z gwoździem sobotniego programu, czyli instruktorką stepowania, Anulą Kołakowską, która w ten weekend prowadziła warsztaty i dała, krótki pokaz swoich niesamowitych umiejętności improwizując pod muzykę zespołu!
Pozdrawiam(y),
Agnieszka & Aleksandra

3 komentarze:

 1. sporo się tu dzieje :)
  obserwuję i zapraszam
  TrolldorA

  OdpowiedzUsuń
 2. Hello, always i used to check blog posts here early in the dawn,
  since i love to find out more and more.

  Also visit my website: авиакомпания иберия в домодедово

  OdpowiedzUsuń