sobota, 1 czerwca 2013

11. Bo kawalek dziecka powinien byc zawsze w nas ...

... dlatego też MY Dzień Dziecka obchodzimy co roku!

Nie zapomnijmy pielęgnować tego malucha, który gdzieś w nas na pewno się kryję i mieszka.Ten maluch to szczery uśmiech na twarzy, wolność, bezinteresowność. To w jakim stopniu pozwolimy mu przeniknąć do niejednokrotnie trudnej i szarej rzeczywistości zależy tylko od nas. W związku z tym składamy Wam wszystkim dziś parę prostych życzeń, o których warto pamiętać nie tylko od święta ;-)

Ale zanim to nastąpi ... mała niespodzianka. Nie wiem czy większą frajdę sprawiło nam grzebanie w starych zdjęciach, czy też same próby odtworzenia oryginałów! A może całość?

Agnieszka

Aleksandra***

Nie zapomnijmy pielęgnować tego malucha, który gdzieś w nas na pewno się kryję i mieszka.Ten maluch to szczery uśmiech na twarzy, wolność, bezinteresowność. To w jakim stopniu pozwolimy mu przeniknąć do niejednokrotnie trudnej i szarej rzeczywistości zależy tylko od nas. W związku z tym składamy Wam wszystkim dziś parę prostych życzeń, o których warto pamiętać nie tylko od święta ;-)

Z okazji Dnia Dziecka, życzymy Wam:


  • czasu na spontaniczne decyzje, a chwilami na przystopowanie w codziennej bieganinie
  • dużo rozmyśleń, marzeń i bujania w obłokach!
  • odnajdywania szczęścia i przyjemności w błahych rzeczach (instrukcja: patrz poniżej)


  • P.S. Dziś rocznica urodzin Marylin Monroe. Aktorka urodziła się w 1926 r. Data urodzin idealnie pokrywa się z charakterem tej wielkiej gwiazdy swojej epoki.

    .


    Brak komentarzy:

    Prześlij komentarz