niedziela, 9 marca 2014

24. Konkurs Rock’n’Rolla im. Billa Haleya

W miniony poniedziałek byłyśmy świadkami niezwykłego widowiska. W Stodole odbył się 34. Ogólnoświatowy konkurs Rock’n’Rolla im. Billa Haleya. Cała (dosłownie cała!) dolna sala wypełniona była po brzegi kolorowymi parami. Wśród pań królowały zwiewne sukienki w groszki, zaś panowie decydowali się na soczyste koszule lub fikuśne muszki.

Ale, jak wiadomo, nie szata zdobi człowieka, więc najbardziej spektakularny był ON – Rock’n’Roll we własnej osobie! Akrobacje, które można było podziwiać przyprawiały o kolorowy zawrót głowy. Szczęśliwie parę z nich udało nam się uchwycić na kliszy.

Pary reprezentowały różne poziomy taneczne. Można stwierdzić, że było to wydarzenie międzypokoleniowe, biorąc pod uwagę taneczny żywot uczestników. Zwycięzcami została para numer 11: Martyna Kamińska oraz Marcin Konecki. Mentorem Marcina jest bezkonkurencyjny Marcin Skrzecz, który na tyle skutecznie zaszczepił Marcinowi K. bakcyla, że ten otworzył swoją własną szkołę taneczną. Jej uczniów również mogliśmy podziwiać na parkiecie.


  


Tych, którzy dzielili z nami trybuny widowni zapraszamy do dzielenia się wrażeniami, a tym, którzy w poniedziałkowy wieczór zostali w domowych pieleszach zachęcamy do obejrzenia zdjęć i uczestnictwa, czy to biernego, czy czynnego w kolejnej edycji konkursu!
 


A tu mała niespodzianka ;) :                                                                                     a&a

2 komentarze:

  1. byłam, tańczyłam, odpadłam przed samym finałem :-) ale zabawa cudowna!

    OdpowiedzUsuń
  2. Widziałyśmy! I tak było super ((:
    Już za niecały rok kolejna okazja, więc trzymamy kciuk.

    OdpowiedzUsuń